REKLAMA

 1. Korzystanie z serwisu ePocztówki.pl jest w 100% darmowe. Za wysyłanie i odbieranie pocztówek elektronicznych nie pobieramy żadnych opłat.
 2. Zanim zaczniesz wysyłać i odbierać pocztówki elektroniczne musisz przeczytać, zaakceptować i przestrzegać poniższy regulamin.
 3. Podczas wysyłania pocztówek elektronicznych z naszego serwisu musisz każdorazowo zaznaczyć, że akceptujesz ten regulamin, więc nie rób tego machinalnie tylko zastanów się czy faktycznie zgadzasz się ze wszystkimi punktami regulaminu serwisu ePocztówki.pl. Nie dotyczy to osób co posiadają Konto Użytkownika, ponieważ wykonują to tylko jednorazowo, przy zakładaniu konta.
 4. Aby móc korzystać z serwisu ePocztówki.pl musisz być pełnoletni lub jeśli nie jesteś pełnoletni to musisz mieć pozwolenie rodziców lub opiekunów na korzystanie z naszego serwisu.
 5. Jeśli zaakceptujesz regulamin i zaczniesz już korzystać z naszego serwisu to automatycznie bez względu na to czy założysz darmowe Konto Użytkownika czy nie stajesz się użytkownikiem.
 6. Przez użytkownika serwisu ePocztówki.pl uważa się każdą osobę wysyłającą pocztówki elektroniczne z naszego serwisu.
 7. Użytkownik serwisu wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail związanych z funkcjonowaniem serwisu ePocztówki.pl
 8. Pocztówki elektroniczne można wysyłać po założeniu darmowego Konta Użytkownika lub bez rejestracji jako Gość.
 9. Po założeniu Konta Użytkownika dostajemy dostęp do dodatkowych opcji.
 10. Do rejestracji wymagane jest podanie swojego imienia, adresu e-mail i daty urodzenia.
 11. Podczas zakładania Konta Użytkownika należy podać prawdziwe dane
 12. Ze względu na ochronę antyspamową zabronione jest zakładanie kont użytkowników i wysyłanie kartek na tymczasowe adresy e-mail i niektóre domeny. W razie problemów z zakładaniem kont użytkowników, albo podczas wysyłania kartek elektronicznych proszę skontaktować się z Administracją serwisu.
 13. Konto Użytkownika ważne jest bezterminowo ale użytkownik może w każdej chwili zdecydować o jego likwidacji. Może to zrobić samodzielnie w panelu konta lub może wysłać dyspozycję likwidacji konta do administratora serwisu. Usunięcie Konta Użytkownika jest operacją nieodwracalną ale w każdej chwili można ponownie założyć nowe Konto Użytkownika
 14. Użytkownik serwisu w każdej chwili ma możliwość aktualizacji swoich danych osobowych.
 15. Konta Użytkowników łamiących ten regulamin będą kasowane przez administratora serwisu.
 16. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Dane osobowe użytkownika nie będą udostępniane osobom trzecim
 17. Podczas wysyłania pocztówek elektronicznych zabrania się umieszczania w treści wiadomości słów wulgarnych, obscenicznych, obrażających daną osobę itd. Za treść pocztówki elektronicznej w 100% odpowiedzialna jest osoba wysyłająca pocztówkę
 18. Serwis ePocztowki.pl nie wysyła pocztówek elektronicznych samodzielnie a udostępnia tylko taką możliwość użytkownikom serwisu, dlatego administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść pocztówek.
 19. Podczas wysyłania pocztówki elektronicznej nadawca oświadcza, że adresat pocztówki wyraził zgodę na jej otrzymanie.
 20. Jeśli jednak okaże się, że adresat kartki nie wyraził na to zgody to może zwrócić się do administratora serwisu o zablokowanie swojego adresu e-mail w naszym serwisie i od tego momentu nie będzie otrzymywał już żadnych niechcianych pocztówek.
 21. Administrator serwisu oświadcza, że będzie się starał aby serwis ePocztowki.pl działał tak aby zapewnić państwu jak najlepszy komfort podczas wysyłania pocztówek elektronicznych ale ponieważ korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe to administrator serwisu nie gwarantuje ciągłego działania serwisu ani tego, że wysłana przez państwa pocztówka zostanie przeczytana przez adresata.
 22. Ze względu na okresową optymalizację bazy danych co 30 dni będą usuwane nieprzeczytane przez adresatów pocztówki elektroniczne.
 23. Akceptując ten Regulamin Użytkownik oświadcza że:
  - przeczytałem Regulamin i akceptuję wszystkie jego zapisy i postanowienia
  - wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z działalnością serwisu
  - wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z serwisu ePocztowki.pl
  - oświadczam, że adresat pocztówki elektronicznej wyraził zgodę na jej otrzymanie
  - ponoszę całkowitą odpowiedzialność za treść wysyłanych pocztówek
  - dane podane podczas rejestracji są prawdziwe
 24. Wszystkie materiały i pliki graficzne znajdujące się w serwisie ePocztowki.pl chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych i zabrania się kopiowania i wykorzystywania plików graficznych poza serwisem ePocztowki.pl
 25. Administrator serwisu ePocztowki.pl zastrzega sobie prawo do zmiany tego regulaminu poprzez opublikowanie treści nowego regulaminu na tej stronie. Nowy regulamin wchodzi w życie po 14 dniach od publikacji.
 26. Jeśli ktoś nie akceptuje nowego regulamin to musi zaprzestać korzystania z serwisu ePocztowki.pl
 27. Regulamin opublikowano 20.02.2017 r. - Administracja serwisu ePocztowki.pl

REKLAMA

REKLAMA